Виставкою “Мелодії весни” відзначила 5-річчя творчої діяльності художниця, проректор з міжнародних зв’язків Луцького гуманітарного університету Лариса Ніжегородцева-Кириченко. Роботи Лариси Ніжегородцевої-Кириченко – як величезний, барвистий і неповторний букет квітів. Він реальний і загадковий водночас, але обов’язково насичений доброю енергією. Розмаїття квітів полонить ще й психологічним підтекстом, адже кожен глядач “відчуває” картину, що йому найближча. Це – заслуга чутливої душі художниці і її світогляд.

“Мелодія весни” – вже друга виставка художниці, у якій вона продовжує трансформувати реальність артом, любов’ю і фантазією. Стиль “тральфреалізм” зі слів самої авторки, найкраще втілює її внутрішній світ. Переживши свого часу непростий період, Лариса Ніжегородцева-Кириченко зуміла не тільки не скоритися обставинам, а й “розкритися” по-новому.

Своїм багатим внутрішнім світом художниця щедро ділиться з колегами й студентами, отримуючи у відповідь їхні позитивні емоції. А ще авторка дарує свої картини. Зокрема, півсотні робіт прикрашають Будинок дитини і заклад, де доживають віку літні люди.

Виставка “Мелодії весни”, передусім, для жінок і про жінок. Втім, тут раді й чоловікам, бо іноді їм важко зрозуміти, хто поруч — бездушні колючки чи ніжні пелюстки.