Єдиний в області консультаційний центр для батьків та дітей  діє  у дошкільному навчальному закладі  № 33 міста Луцька. За допомогою до спеціалістів сюди можуть звертатися батьки, у яких виникають проблеми з вихованням дітей.

Багато батьків не віддають своїх діток у дошкільні навчальні заклади. Тому часто не знають, як правильно повести себе в тій чи іншій ситуації. Завдання консультаційного центру – допомогти батькам правильно виховати сина чи доньку.

Часто батьки у пошуках вирішення тих чи інших виховних моментів звертаються до інтернету чи знайомих. Це не завжди правильно, адже до кожної дитини потрібен індивідуальний підхід. В таких ситуаціях слід звертатись до психолога.

Зараз  комп’ютер часто заміняє спілкування батьків та дітей. Діти розвиваються, наслідуючи дорослих, тому дуже важливо вибрати правильну поведінку для себе і стати прикладом для наслідування.

Дитячий дошкільний навчальний заклад  № 33  Луцька, у якому діє консультаційний центр для батьків та дітей, працює з 1979 року. Зараз  тут виховується  306 діток.