В обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді  відбулись змагання з технічного моделювання  та автомодельного спорту. Участь у першості, що традиційно відбувається у період весняних канікул, них взяли команди із 11 районів Волині, а також міст Луцька і Володимира-Волинського. До обласного центру показати свої вміння  приїжджають як початківці, так  і більш досвідчені автомоделісти, які демонструють свої здобутки у конструюванні кімнатних кордових і трасових автомоделей. Цього року змагання для молодших школярів складались із трьох етапів – розв’язання тестових завдань, виготовлення моделі гелікоптера і планера.

Завдання для старших школярів — більш складні,  динамічні і азартні. Зокрема, у змаганнях з трасового автомоделювання переможця визначають за тим, скільки кіл на трасі проїжджає модель за дві хвилини. Щодо кордового автомоделювання, то визначальною в цьому виді змагань є швидкість, яку модель розвиває на трасі 100 метрів. Звісно, в магазині зараз можна придбати найрізноманітніші моделі – і радіокеровані, і на електродвигунах. Втім,  конструювання і виготовлення такої техніки власноруч розвивають  у дітей  самостійність мислення, увагу, наполегливість і  практичні навички, – каже завідувачка спортивно-технічним відділом обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ольга Жаткіна.

Гурток автомоделювання в міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Луцька  діє лише 5 років, втім його вихованці вже мають здобутки.

Переможці обласної першості з автомоделювання отримали кубки, медалі, грамоти та призи. Але головною нагородою для них стане участь у Всеукраїнських змаганнях.