Про завдання медичної та освітньої сфер йшлося під час наради з питань використання та забезпечення медичної та освітньої субвенцій в облдержадміністрації.

Одним із питань, що розглянули під час наради, стало фінансування закладів освіти за рахунок освітньої субвенції та коштів місцевих бюджетів, – інформує прес-служба облдержадмінійстрації.

За словами начальника управління освіти, науки та молоді Людмили Плахотної, у Державному бюджеті на цей рік для Волині затверджений обсяг фінансування навчальних закладів у сумі мільярд 880 мільйонів гривень. Окрім того – субвенція на здобуття повної середньої освіти учнями професійно-технічних закладів у сумі 62 мільйони.

Під час наради обговорили також питання оптимізації витрат, що здійснюють освітні заклади області. Звучали питання та пропозиції і щодо вдосконалення медичної галузі регіону.

– Пізніше ми проведемо кущові наради по округах із запрошенням народних депутатів та їх помічників, адже їм приймати рішення, а тоді проведемо підсумкову нараду, – повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.