З вересня цього року в установах Державної пенітенціарної служби України розпочався Хресний хід з часткою Чесного і Животворящого Хреста Господнього та мощів святих рівноапостольних царів Костянтина і Олени. На Волині прикластися до церковних святинь мали змогу засуджені виправної колонії в Маневичах та  Ковельської виховної колонії для неповнолітніх.

Всеукраїнський Хресний хід установами виконання покарань розпочався у вересні з благословення блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Володимира. На Волинь мощі рівноапостольних святих Костянтина та Олени прибули з Рівненщини.

Духовну бесіду з вихованцями Ковельської виховної колонії для неповнолітніх провів настоятель Введенського храму УПЦ у Ковелі священик Василь Сергійчук. В клубі виховної колонії поклонитися церковним святиням мали змогу не лише засуджені, а й представники адміністрації установи, службовці управління ДПтС у Волинській області.

Начальник управління ДПтС у Волинській області полковник внутрішньої служби Олександр Герасимчук подякував священослужителям за участь у виховній та просвітницькій роботі із засудженими. А вихованці колонії вручили ієрею Стефану Гризі, який супроводжує святині по всій Україні, вишиту власноруч ікону Пресвятої Богородиці.

З Волині мощі святих рівноапостольних Костянтина та Олени повезуть у  виправні колонії на Львівщині. А загалом всеукраїнський хресний хід установами виконання покарань триватиме до одинадцятого листопада.