spartakiada_zhvire_2_700_465_4_wЗбірна Волині, сформована з вихованців обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, перемогла на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді. Змагання відбулися в Житомирі на спортивній базі військового інституту радіоелектроніки імені Корольва.

Волиняни вибороли золоті нагороди в таких видах програми, як біг на 100 і 3 000 метрів, підтягування на перекладині, смуга перешкод. У скарбничці також срібло з метання гранати Ф-1 і бронза з кульової стрільби.
У загальнокомандному заліку волиняни випередили збірні Києва і Дніпропетровської області.

Готували хлопців до відповідальних змагань учителі обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Олександр Іванов і Василь Хом’як. Переможці отримали кубки і медалі Міністерства оборони України, Міністерств молоді та спорту, освіти і науки України.