“Здорова дитина – це хороший учень, а в майбутньому – конкурентоспроможний випускник”, – так вважають керівництво і педагоги Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 — ліцей”. Цього навчального року тут повністю оновили обладнання у шкільному харчоблоці. На ці потреби з міської казни виділили майже мільйон гривень.

 

У Володимир-Волинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 — ліцей  цього навчального року навчатиметься 1178 учнів. Усі вони харчуватимуться у шкільній їдальні, для якої закуплене нове обладнання – технологічне, холодильне і теплове. За словами підприємця Зінаїди Устьянцевої, це значно полегшує працю кухаря.

 

«Багато обладнання, наприклад, картоплечистка заміняє на 90% людську працю.  Це ж стосується і тістомісильної машини, яка практично автоматично все  замішує. А те, що стосується теплового обладнання, то це водонагрівачі, які дають одразу кип’ячену  гарячу воду», –  розповіла Зінаїда Устьянцева.

 

Холодильники з сенсорним управлінням, що дозволяє  обирати температурний режим,  нові столи з нержавійки,  мийки, бойлери, стелажі для сушіння склянок і тарілок, вага, столи для обробки сирих і варених овочів.  Щодня у шкільній їдальні нове меню, півтора десятка видів випічки, що найбільше користується попитом серед молоді.

Здорові діти — це запорука успіху і батьків, і вчителів. До слова, в області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, цей ліцей посідає 44 місце.