По-особливому відзначили День матері у Луцькій бібліотеці №5. Тут організували літературно-музичний вечір “Ми матір називаємо святою” для представниць міської громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму».

Це жінки непростої долі, які пережили нацистську неволю, зневагу, голод, тяжку виснажливу праця та чимало інших  випробувань. Тому увага і подаровані учасниками дійства позитивні емоції — це ще одне свідчення того, що про жінок-матерів турбуються і пам’ятають.

До  участі в концерті долучилися юні читачі бібліотеки, які підготували малюнки. Окрім того, місцеві поети прочитали свої вірші, а дуети “Бузок” і “Волошки” виконали пісні про маму.

– У нас весняне рандеву для матерів до свята Дня матері. Мати – це святе. Ми мусили з ними зустрітися, про них розказати. Для них діти зробили цілу виставку, присвятили матерям свої роботи, – каже завідувачка Луцької бібліотеки-філії №5 Людмила Столярова.

 Я дуже низько хочу сьогодні вклонитись нашим мамам. Поки є мама, цінуйте її, бо коли її немає, ви крайні у своїй сім’ї. Цінуйте своїх батьків, цінуйте, те, що ви є у своїх дітей, – відзначила у своєму виступі голова правління Луцької міської громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму»  Валентина Лазарук.