images45-річний мешканець смт. Люблинець Ковельського району відшкодував державі 1 млн. грн. податків, від сплати яких ухилявся. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в червні 2016 року чоловік організував схему переміщення з Республіки Польща на митну територію України без сплати податків і митних платежів через пункт пропуску «Ягодин»  високоліквідних товарів, зокрема, парфумів, електроламп, автозапчастин, комп’ютерної техніки.

До цього він залучав третіх осіб, яким не було відомо про його злочинні наміри. На території України перевезені в такий спосіб товари зберігалися на складі у Ковельському районі й у подальшому реалізовувалися.

У ході досудового розслідування волинянин відшкодував завдані державі збитки, сплативши усі податки. Під час судового розгляду чоловік заявив клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності у зв’язку зі сплатою ним донарахованих податків, а також відшкодуванням шкоди державі, завданої несвоєчасною їх сплатою. Суд клопотання задовільнив.