Такі підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку минулого року. Формуючи аналогічний документ на 2010, волинські економісти врахували як кризові реалії, так і задекларовані Урядом перспективи. Зокрема, акцентували увагу на будівельних проектах, передбачених  угодою про співпрацю між Кабміном і Волинню.  Щоправда, під час розгляду проекту Програми  соціально-економічного розвитку на 2010 рік  на засіданнях постійних комісій облради  депутати мали до нього чимало претензій.  “Оскільки ще немає державного бюджету, не варто передбачати  проектів, які потребують значних інвестицій”, – вважає голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування Василь Дмитрук.
Однією з гарантій фінансування   передбачених у програмі соціально-економічного розвитку на 2010 проектів є укладена між Урядом і обласною радою угода. Заступник голови обласної ради Борис Загрева під час засідання комісії облради з питань,   пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зауважив, що  фінансувати деякі проекти,  передбачені в цій угоді, держава уже відмовилася. Він вважає, що тепер недоречно вносити їх до обласної програми.
Питання про Програму соціально-економічного розвитку області на 2010 рік депутати обласної ради  розглянуть під час чергового засідання сесії, що  заплановане на  19 лютого.