335544Боєць територіального батальйону «Волинь» Сергій Дмитрук повернувся до Луцька. Під Дебальцевим він потрапив у полон ДНР, де перебував 15 місяців. Сьогодні на в’їзді в Луцьк краяни зустріли бійця, який повернувся з дружиною з Києва. Учора Сергій Дмитрук і ще троє бійців, визволених напередодні з неволі бойовиків, зустрілися у столиці зі своїми рідними. Тепер усі вони вдома.      

«Дякую всім, що зустріли. Я радий, що повернувся додому живий і здоровий. Да,  довго мені довелося почекати,  але я дуже вдячний Ірині Геращенко, Качанову Юрію, який допомагав, щоб мене звільнити. Вони були при звільненні і допомагали. Нас чотирьох поміняли, допомагали пройти медогляд. Дякую всім, що прийшли зустріли — не забули за стільки місяців… Мене зігрівало любов до жінки, до дітей, до своєї Батьківщини. Я знав, що мене чекають і надіявся на швидше звільнення», – каже Сергій.

Після довгих місяців чекань і сподівань, нарешті обіймають сина батьки Світлана Андріївна і Леонід Гнатович. Сергій бере на руки дітей… Слава Богу, скінчилося…Все найгірше — позаду…Він вдома з найріднішими.