Юлія РОМАНЮК, директор ТВО “Радіостанція “Луцьк”
Радіостанція “Луцьк” стала невід’ємною і дуже важливою частиною її життя з жовтня 2004-го року. До того часу працювала на Волинському телебаченні, поступово долаючи сходинки від спеціального кореспондента до заступника головного редактора. Радіо відкрило нові горизонти і подарувало новий досвід. Вважає, що у будь-якій роботі необхідно бути професіоналом, підходити до своїх обов’язків творчо, ніколи не зупинятися на досягнутому, вміти будувати взаємини у колективі і завжди залишатися Людиною, пам’ятаючи безсмертне: “Стався до інших так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе”.
Наталка Войтович — головний редактор ТВО “Радіостанція “Луцьк””.
Уже cьомий рік поспіль чи не єдина на волинському радіопросторі пише про джаз. Історії легендарних джазових музикантів, афіша українських і волинських джазових подій, розповіді про життя “Луцького джаз-клубу” слухачі радіо “Луцьк” можуть почути у передачі “Нюанс” – кожної п”ятниці о 22.10 з повтором у середу — 19.10. Також щонеділі о 15.05 Наталка Войтович презентує нові пісні українських музикантів, анонсує і підсумовує українські фестивалі у передачі “Прем”єра”. А в ніч з неділі на понеділок, о півночі, ця журналістка у програмі “Між нами, жінками” розповідає, що таке пристрасть до життя. Нові проекти Наталки Войтович чекайте у 2010 році.
Лариса Андрійчук – музичний редактор.
На радіо “Луцьк” працює з січня 2004-го року, розпочинала як редактор “Служби інформації”. Потім були щоденні ефіри, а нині Лариса – музичний редактор, добирає і повністю відповідає за музику, яка звучить на ефірних частотах 107,3 ФМ та 68,48 МгЦ. Працює і над власними проектами: “Книжкова полиця” (в ефірі щовівторка о 12.10, повтор у неділю о 16.50), знайомить слухачів із новинками та класикою української і зарубіжної літератури; ”Шедеври” (вівторок 20.30) – це розповідь про найвидатніші твори світового мистецтва; а передача “Мистецьке життя”, яка в ефірі кожної другої середи, – містить репортажі про найцікавіші та найпомітніші події культурного життя Волині. “Справжнє мистецтво – невичерпне, тож тем вистачатиме. Головне – цікавитися тим, що відбувається навколо і відрізняти справжнє від фальшивого”, – каже Лариса.
Сергій Ткачук — коментатор.
Нині він є старожилом радіо „Луцьк”, оскільки працює тут із 1995 року. Був свідком того, як створювалася, розвивалася, підносилася радіостанція, і сам доклав до цього чималих зусиль. Сергій має кілька цікавих проектів. Про новини автосвіту слухачі дізнаються з програми “Асфальтові перегони” (п”ятниця 12.10). У „Невідомій історії” розповідається про те, що не пишуть у підручниках історії (неділя 20.50). Однією з найпопулярніших музичних передач на хвилях 107.3 FM та 68.48 МгЦ є „Фонолабораторія”. За словами Сергія Ткачука, це передача про некомерційну та експериментальну музику, наприклад, японське ска чи албанський реп. У багатьох радіо “Луцьк” асоціюється саме із Сергієм Ткачуком.
Ірина Кунинець – політичний оглядач
Ірина Кунинець випробовує мікрофони радіо “Луцьк” з 2001 року. Головне, на її переконання, не тільки вміти сказати, але ще й могти почути свого співрозмовника. Журналістка віддає перевагу спілкуванню у прямому ефірі з гостями передач – “Сімейний формат” (щосереди о 15.05), “Медогляд” (щодругий і щочетвертий четвер — 15.05), “Сам на сам з Євгеном Шимоновичем” (третя неділя місяця — 12.00). На її совісті — більшість випусків щогодинних новин. Вона знає про те, куди їздить Президент України, що готує на обід Мішель Обама і що зробив румунський жандарм із 50 тисячами євро, які знайшов біля свого будинку. Якщо це цікаво знати і вам — вмикайте радіо “Луцьк” щодня на всім відомих частотах. Разом пізнавати світ цікавіше!
Яна Рамська – редактор “Радіостанції «Луцьк»”.
На радіо працює з листопада 2007 року. На разі у Яни три авторських передачі. У «Про кіно» ведуча знайомить слухачів із останніми новинами зі світу кінематографа, а також розповідає і про легендарних акторів, і про новачків, які тільки розпочинають підкорення кіноОлімпу. Тож кожного четверга слухачі радіо “Луцьк” мають можливість не лише почути цікаві розповіді про кіно, а й виграти квиток на перегляд стрічки. А у соціальному проекті «Стосується кожного» разом із фахівцями Яна Рамська аналізує гострі соціальні проблеми – ВІЛ\СНІД, наркоманія, торгівля людьми тощо. Програма в ефірі — кожного другого четверга о 15.10. І нова передача у творчому арсеналі Яни Рамської – “Невідоме про відомих”, де авторка розповідає про знаних людей, невідомі факти їх біографії. Окрім передач, просто таки МОРЕ задоволення журналістка отримує від щоденних ефірів!!! Радійниця каже, що знайшла себе на радіо і найголовніше ще – попереду!!!
Олексій Курбан – редактор радіостанції «Луцьк»
На радіостанції працює з липня 2009 року, але вже встиг себе зарекомендувати як креативний і талановитий ведучий, який неповторною бадьорістю заряджає усіх навколо. Отримав ступінь «Бакалавра кохання», розповідаючи в передачі «Фабрика кохання» про усі ази стосунків між закоханими. Продовження теми — у спільному проекті з Наталкою Войтович “Між Венерою і Марсом”.
Олексій «збив ноги та зійшов сімома потами», мандруючи вулицями міста Луцька у передачі «Випадковий перехожий», яку можна почути щовівторка о 15.05 на 107.3 фм і 68.48 МгЦ…
Має девіз – «позитив у всьому – позитив завжди». Вправно володіє усмішкою і радить усім: “НЕ БІЙТЕСЬ АВАНТЮРИЗМУ”!
Дана Пальчук – редактор “Радіостації “Луцьк”".
День української армії – 6 грудня – з 2006 року став для Дани особливим, бо саме ця дата вписана в трудову книжку як початок роботи на радіо “Луцьк”. Що ж до проектів, то колись слухачі з її вуст дізнавалися про класичну музику. Ось уже кілька років “працює” в ефірі «Рок-кафе» (субота 22.10), де слухачі, хоча й віртуально, але можуть випити іноді гірку, іноді романтично-солодку, але завжди драйвову каву з найвідомішими рок-музикантами світу. Дана запевняє, що в її «Рок-кафе» кава завжди найвищого гатунку, бо якість найрізномінітніших продуктів харчування вона досліджує у передачі «Погляд на якість» (понеділок 15.10), тому до того, чим пригощатиме своїх гостей — ставиться дуже відповідально. А ще каже, що усмішка, доброта і кохання — врятують світ.
Юрій Кльоц – редактор радіо “Луцьк”.
Юрій – автор проекту “Духовні орієнтири”, який на хвилях 107.3 ФМ та 68.48 МгЦ звучить щочетверга о 20.30. У “прямому” ефірі журналіст із представниками духовенства спілкуються зі слухачами, відповідають на їх запитання. Також Юрій — музикант, соліст гурту “Аут Край”, його музичний смак відчувається і у веденні “прямих” ефірів.Юлія Спас – редактор.
Починала радіокар”єру із “Радіоказки”, де дітлахи знали її за ім”ям ШИШКА. Нині вона у дуеті з Сегрієм Ткачуком – ведуча веселого недільного шоу “Стереоранок”.
Випусковий редактор – Людмила Насілевська.Дмитро Мельничук – позаштатний автор, актор Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка. В ефірі його знають як ностальгійних справ майстра, адже він – автор передачі про ретро-музику і все, з нею пов”язане. Називається проект – “Ностальгія” (в ефірі – кожної неділі о 22.10).Тарас Літковець – позаштатний автор.
Політолог, старший викладач кафедри “Політологія” історичного факультету Волинського національного університету ім. Л. Українки. Кожного вівторка о 19.10 у передачі “Постскриптум” зустрічається із громадськими діячами, науковцями, представниками влади, дискутує на різноманітні соціально-політичні теми. Інформаційний підсумок тижня у викладі Тараса Літковця можна почути на хвилях радіо “Луцьк” кожної неділі о 17.00 у передачі “Сім днів”. Також працює над спецвипусками “Україна – ЄС: на шляху до взаєморозуміння” і “Україна євроатлантична”.
Максим Фраерман (DJ Max Freeman) – двічі на тиждень, вночі з неділі на понеділок і з середи на четвер, цей креативний позаштатний автор веде “прямі” ефіри, які називаються “Подих ночі”.
Славко МазуРок – автор передач1 про блюз – “Блюзмоб1ль” (в1второк 22.10, повтор у четвер о 23.00)
Юля Бєльська – позаштатний автор, працює над проектами “Рекорди України” і “Стежками України”.
Оператори “Радіостанції “Луцьк”" – Оксана Прищепа, Марія Футрук, Сергій Гнатюк, Павло Приймачок, Ігор Козій, Юрій Ляшук.
Звукорежисери - Людмила Хайба і Валентина Плехун.