ТВО “Служба інформації”

27 жовтня, однією з перших в Україні, розпочала свою роботу об’єднана “Служба Інформації” ВОДТРК. Вона поєднала в одному колективі найкращих журналістів із телебачення і радіо. Їх завдання – якісно, цікаво та оперативно донести інформацію і в радійному, і в телевізійному варіантах. Звісно, спочатку було складно.  Кожен день ми відкривали нові можливості організації роботи, методом проб і помилок, щоразу удосконалюючись. І тепер,  коли усі, як частинки великого годинника, злагоджено працюють в одному напрямку – помітно результат.

Новини телебачення, створені нашою командою, виходять 3 рази на день: о 16.00, 19.00 та 22.00.  Частіше ви можете почути нас на радіо – 6 разів щодоби: перший – о 7-й 15 і останній– о 21.00.   Намагаємося, аби вони були об’єктивні, неупереджені і різнопланові.

 Ми віримо, що наші глядачі не просто дивляться, а Бачать, слухачі – не просто  слухають, а Чують, і загалом, інформацію вони не споживають, а переосмислюють. А для такої аудиторії нам працювати приємно.

Кадровий склад

Лоцман 2

Лоцман Костянтин Анатолійович
Директор  

Народився 27 березня 1969 року в місті Артемівську Донецької області, громадянин України. У 1993 закінчив Київський державний університет імені Т.Шевченка, здобувши фах журналіста. З серпня 1993 року по червень 2001 року працював у Волинській обласній державній телерадіокомпанії на посадах редактора Головної редакції радіомовлення, завідувача відділу інформації обласного радіо, заступника головного редактора Волинського телебачення. З червня 2001 по березень 2011 – обіймав посаду керівника прес – служби Волинської обласної ради. З березня 2011 – заступник директора ТВО телебачення Волинської обласної державної телерадіокомпанії. Член Національної Спілки журналістів України  з 1996 року. Голова Спортивної Асоціації працівників засобів масової інформації міста Луцька.

ЦимбалюкОксана  Цимбалюк
Заступник директора 

Ольга Марчук
Головний редактор 

Перше знайомство з телебаченням відбулося  1998-го року. Працювала перекладачем «Новин з Європи». Щоденне спілкування з колегами з редакції інформації не минуло даремно – «захворіла телебаченням». Із 2004-го  – редактор редакції інформації, а пізніше – оглядач, завідувачка редакції випуску. З квітня 2015 року – головний редактор ТВО “Служба інформації ВОДТРК”. Вважає, що у роботі журналіста головне – не боятися дивитися людям у вічі, навіть, після виходу в ефір критичних репортажів. Життєве кредо: «Не зациклюватися! Головне у житті – саме життя!»

Юрій Яцюк
Завідувач редакції новин

Із першого класу пам’ятаю себе на сцені у ролі ведучого концертів і естрадних програм. Перше моє знайомство з Волинською ОДТРК відбулося у п’ятому класі, коли з Ларисою Віліщук довелося вести радіопередачі циклу «Червоний галстук». А перше знайомство з телебаченням відбулося 1974 року. На Львівському телебаченні тоді звітувала піонерська організація  Волині. Мені довелося бути ведучим. Свого часу в робочій групі готував перші телевізійні ігри КВН на українському телебаченні. На Волинському телебаченні з 1994 року. Розпочинав редактором редакції інформації. З 2002 року очолював редакцію спортивних і видовищних програм ТВО телебачення, а з 2007 року – на нинішній посаді. Лауреат Міжнародного фестивалю спортивних програм «Олімп – 2004» (м. Судак). Відзначений Почесною грамотою Держкомтелерадіо України. Нагороджений Почесними грамотами облдержадміністрації і Національного Олімпійського Комітету України.

1212

Світлана Павлова
Завідувачка редакції випуску

Still0226_00003

Ігор Чайка
Завідувач Ковельського корпункту

Still0226_00002

Віталій Свириденко
Завідувач Нововолинського корпункту

Павло-Мельничук

Павло Мельничук
Оглядач

Петро Юровчик
Оглядач

papko

Віктор Папко
Редактор

Still0311_00001Анна Глущук
Редактор

dsc_3802

Олег Гаврищук
Оператор

IMG_1995

Сергій Еске
Оператор

Петро Потієвський
Оператор

Павло Бойко
Оператор

Антон Чепель
Оператор

783212

Олександр Радчук
Режисер

Валентина Куксо
Звукорежисер

 " " " " " " " " "