ТВО “Телебачення”

  

Кадровий склад

Генсецький Микола Федорович
Директор ТВО «Волинське телебачення»

Наталка Войтович
Заступник директора ТВО телебачення

DSC_53214-199x300

Коваленко Оксана Анатоліївна
Головний редактор ТВО «Волинське телебачення»

13102012457Собець Олена  Миколаївна
Завідувачка редакції документалістики і спецпроектів

У журналістиці з 1998 року. Працювала диктором та ведучою телерадіопрограм, редактором художніх програм Волинської держтелерадіокомпанії. Її робота відзначена дипломами обласних журналістських конкурсів «Любіть Україну»  та «Професіонал». Із березня – 2009-го очолювала редакцію інформації Волинського телебачення. 2011 – го –  завідувачка редакції дитячих і молодіжних програм, 2013 –  призначена на посаду завідувачки редакції документалістики і спецпроектів. Олена –  весела, щира, життєлюбива особистість. Каже, що у своїй роботі дотримується важливого принципу: «Стався до людей так, як би ти хотіла,  щоб  і вони ставились до тебе!».

Вегера Людмила Степанівна

Завідувачка редакції програмування, архівування та випуску

Народилася 20 вересня 1958 року в Чернівцях. 1991 закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого (курс професора В.І. Заболотної).  Театрознавець. У Волинській телерадіокомпанії працює від 1994 р. Член Національної спілки журналістів України. Член Національної спілки театральних діячів України.

Орлов Сергій Олександрович
Завідувач редакції публіцистичних, аналітичних і просвітницьких передач

andrijtsukЛариса Андрійчук
Коментатор

Оксана Євпак
Коментатор редакції дитячих, молодіжних і спортивних програм

У колективі Волинської обласної державної телерадіокомпанії із осені 2005-го року. Автор і ведуча молодіжного тижневика «20:до і після». Майже щоразу під час зйомок згадую вислів одного мудреця: «Хочете, знати, що чекає ваш народ у майбутньому, – познайомте мене зі своє молоддю». Люблю героїв своїх передач, працюю у найкращій редакції. Професіоналізму у роботі з дітьми вчилася у своєї старшої колеги Галини Старцевої.

Богдана Колядюк
Коментатор редакції аналітичних, публіцистичних і просвітницьких програм

На телебачення я прийшла ще студенткою. Збулася найзаповітніша мрія мого життя. Творчі пошуки розпочала з редакції інформації. Зараз доводиться досліджувати питання агропромислового комплексу. Була автором та ведучою передачі «Агросвіт». Люблю свою роботу тому, що ніколи не знаєш, куди сьогодні поїдеш і з ким познайомишся, що нового відкриєш для себе!

Михайло Кузьмич
Журналіст

У професії – із 2000 року. Історик за освітою. Своїм девізом обрав слова Піфагора: «Живи з людьми так, щоб твої друзі не стали недругами, а недруги — друзями».

Олег Криштоф
Коментатор редакції аналітичних, публіцистичних і просвітницьких передач

Народився 24. 07. 1985 р.  в селі Стремільче Львівської області. Навчався в Бродівському педучилищі, Луцькому гуманітарному університеті. Одружений. Безпартійний. З 2007 року працює у Волинській обласній державній телерадіокомпанії.

Ірина Кудря
Коментатор редакції аналітичний, публіцистичних і просвітницьких програм

Кажуть, випадковостей у житті не буває. Професія журналіста теж була обрана не спонтанно. 2005 року, після закінчення навчання у Волинському обласному ліцеї-інтернаті, догори привели мене до міста Лева –  у Львівський національний університет імені Івана Франка. Факультет журналістики, кафедра телебачення і радіомовлення стала альма-матер і супутником життя. Творчий характер і темперамент не дають залишатись на місці. Бо рух — це життя, а життя — це щоденні не випадковості. І, дай Бог, щоб вони траплялися частіше.

  

Світлана Дейнеко
Ведуча програм

Оксана Кот
Ведуча програм

Still0311_00000Микита Чибар
Ведучий програм

Валентин  Климович
Телеоператор

Валерій Фетисов
Телеоператор

Віктор  Легеньковський
Телеоператор

Сергій Данилюк
Телеоператор

Василь Марищук
Телеоператор

Омелян Іванюк
Телеоператор