» Меню сайту

» ...

» Сьогодні
сьогодні новин немає

» Календар
«  Серпень 2009  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

» Контакти

43025 м. Луцьк,

вул. Словацького, 9

e-mail:

т./ф.: +38 (0332)

адміністратор сайту

e-mail:


» А тут може...
Реклама на сайті
і не тільки:

Головна » 2009 » Серпень » 13
        Учасниками туристичного  інтеграційного  походу були представники Луцька, Шепетівки, Житомира, Коломиї, Ужгорода, Крижополя, Києва, Кривого Рога і Харкова. Вони  жили в наметовому таборі, заготовляли дрова, готували на вогнищі їжу, плавали  на човнах, проводили тренінги й навчання,  концерти й презентації, обмінювались сувенірами. Зініціювала цю надзвичайно цікаву акцію Всеукраїнська громадська організація  інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії».
        Допомогу в підготовці  й проведенні  акції  надала Волинська організація Українського товариства сліпих, яка  виділила  для учасників таборування намети,  і волонтери громадської організації «Фронт змін». Одним із завершальних моментів акції буде створення фільму «Через школу життя до лідерства».   


        У його  програмі  — майстер-класи, демонстрація національної кухні,   рицарські турніри, вуличні театри, виступи колективів з України, Білорусії, Польщі, Литви, Болгарії, Угорщини.
        Волинь на ярмарку, який сьогодні відкрився в Любліні,  представляють       майстри народної творчості  Марія Кравчук, Наталія Бойко,  Жанна Міляшкевич, Володимир Хижинський, Надія Лукановська, Світлана Савчук, Юлія Співак і  Марина Пожидаєва. Вони  презентують  соломоплетіння, вишивку, ткацтво, ляльки-мотанки, одяг та оздоблення з елементами народної вишивки, декоративну й художню кераміку, флористичні вироби.  Свою пісенну   програму  представить і  гурт «Сусіди».
        Організувала поїздку на Ягеллонський ярмарок Луцька міська рада за підтримки  Центру культури в Любліні.
        Дізнатися про правила в’їзду в Україну та виїзду з неї тепер можна з одного джерела.
        Прес-служба Державної митної служби України презентувала свою інтернет-сторінку, яка працює за адресою: ttp://www.dmsu.customs.gov.ua/. Сайт Прес-служби створений для інформування про чинні митні правила та норми, але особливий тим, що зорієнтований не на експертів у сфері зовнішньоекономічної діяльності, а на звичайних громадян, які  перетинають кордон. Вся інформація викладена максимально простою й доступною мовою.Також в усіх бажаючих є можливість задавати питання фахівцям Держмитслужби й брати участь в онлайн-конференціях. Незабаром ресурс поповниться відеоповідомленнями, чатами й форумом. Планується також створення російської та англійської версії сайту.


        28 її комплектів    невдовзі  передадуть  до волинських книгозбірень і бібліотек навчальних закладів краю. Про це під час урочистої презентації видання повідомив голова ОДА Микола Романюк.  Він  наголосив, що ця книга, як і загалом акція Українського інституту Національної пам''яті, надзвичайно важлива, бо (цитуємо) «ми шануємо минуле заради нашого майбутнього, бо безпам''ятство веде до бездуховностi, нівелює одвiчний досвiд народу, руйнує його самобутнiсть i самосвiдомiсть".
        Повна версія  «Національної книги пам»яті жертв голодомору 1932-33 років» – це загальноукраїнський том, 17 обласних і том міста Києва. За словами представника Українського інституту Національної пам''яті  Віталія Скальського, у підготовці видання, зборі свідчень і пошуку документів взяли участь тисячі громадян України. Протягом шести місяців минулого року були створені, науково оброблені та систематизовані списки загиблих і потерпілих під час Голодомору, переліки населених пунктів, які постраждали або зникли внаслідок трагедії, оригінальні документи та свідчення очевидців. Фахівець також відзначив, що робота над книгою не завершилася, бо постійно надходять нові дані.
«Національна книга пам»яті жертв голодомору 1932-33 років» -- не єдиний масштабний проект  Українського інституту Національної пам''яті. Тут вирішили вшанувати й тих, хто в ті страшні роки, часто ціною власного життя, допомагав вижити голодуючим. Всеукраїнська акція "Людяність у нелюдяний час", триває з квітня і має завершитися у листопаді.


» В ЕФІРІ

» Телерадіогазета

» Іменинники
        Серпень для колективу ВОДТРК багатий іменинниками – їх у нас аж 18: Цимбалюк О.Г., Радюк В.М., Рамська Я.А., Козак Н.В., Поліщук В.Г., Зайченко В.І., Хижук Л.М., Арсеник Л.І., Дмитрук Л.В., Гузь Т.А., Подолець Б.М., Петрук Н.В., Собець О.М., Догойда О.А., Потієвський П.О., Копачевська Н.Г., Тіняков В.М., Андрійчук Л.В. У цьому переліку  – дві ювілярки: адміністраторам ТВО телебачення Тетяні Андріївні Гузь виповниться 60, а Олені Альфредівні Догойді – перших 40.
        Із роси й води вам, дорогі колеги!   


» Погода
Погода в Луцьку

» Друзі сайту
comin.kmu.gov.ua

Волинська обласна державна телерадіокомпанія