1 жовтня має запрацювати реабілітаційний центр для волинських військовослужбовців.  На цьому наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради.  Він поінформував про зустріч із Міністром соціальної політики України Людмилою Денісовою, на якій високопосадовець повідомила, що під егідою міністерства в державі працюватиме п’ять реабілітаційних центрів для військових. Володимир Гунчик розповів про волинський проект та зауважив, що наша область  втратила найбільше бійців у зоні АТО,  військові формування одними з перших поїхали боронити східні кордони від сепаратистів. Зараз у місця дислокації вже повернулося 3,5  тисячі чоловік, які потребують медичної та психологічної допомоги. Тому функціонування Реабілітаційного центру на Волині  є вкрай необхідним.
Людмила Денісова повідомила, що  Мінсоцполітики звернеться з листом до Уряду щодо внесення у перелік об’єктів фінансування з держбюджету в 2015 році й волинського реабілітаційного центру. Володимир Гунчик на оперативній нараді наголосив, що під час  планування районних та обласного бюджетів на наступний  рік варто закласти кошти для фінансування роботи реабілітаційних центрів.

Досвідом надання фізичної та психологічної реабілітації готові поділитися  сусіди з Республіки Польща, зокрема, представники Мазовецького реабілітаційного центру «Stocer», який працює з 1949 року. Представники центру  самі запропонували допомогу Волині. Цього тижня польські колеги прибудуть на Волинь.