Сьогодні в Україні відзначають день журналіста. Ця професія для багатьох стала способом життя. Саме від представників засобів масової інформації, їх громадянської позиції залежить достовірність і оперативність висвітлення подій. Ця професія стрімко розвивається — без журналістів неможливо уявити радіо, телебачення, друковані видання та інтернет. Ми вітаємо усіх колег із професійним святом, бажаємо  подальших творчих звершень, міцного здоров’я та успіхів у всіх починаннях.

Урочистості з нагоди Дня журналіста розпочалися сьогодні святковим Богослужінням у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька. Його очолив митрополит Луцький і Волинський Української Православної Церкви Київського Патріархату Михаїл.  Він помолився за журналістів, які працюють на телебаченні, радіо, у газетах та інтернет-виданннях.  Владика побажав, щоб їхнє правдиве слово наближало людей до Бога, а на згадку про спільну молитву подарував працівникам засобів масової інформації книгу «Молитва вигнанця».

Продовжилися урочистості в Луцькому палаці культури. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк і перший заступник голови облради Юрій Лобач,  Луцький міський голова Микола Романюк вручили Почесні грамоти та подяки, а   також  відзначили переможців професійних конкурсів. Серед нагороджених —  працівники Волинської облдержтелерадіокомпанії. Гарною піснею привітали журналістів і волинські майстри сцени.