Get Adobe Flash player

Телерадіогазета

Редакційний статут

Пошта

Партнери

Зв’язок

адміністратор сайту: sysadmin@voltv.com.ua

Директор ТВО “Волинське радіо” – Василь Федчук

Ветеран радіо – звучить гордо. Якщо ним працюєш понад 40 років, як директор ТВО Василь Федчук, у якого головний запис у трудовій книжці  – ВОДТРК. Він і зараз ще шукає “Українців поза Україною”,  прокладає мости між сусідами-державами у передачі  “Обабіч Бугу”  і свято вірить у “Винниченка, 17” – це адреса Волинського радіо.

Головний редактор – Лариса Віліщук

Ми просто йшли, ми не лукавили… Говорили, що думали і що треба.

Творили добровільно і за вказівкою. Від “Червоного галстука” і до “Естафети подвигу”.Від “Економіки” і до “Споживача”. І так 34 роки. З того мали задоволення і зарплату. “Купите досвід?”

Зав.редакції аналітичних і публіцистичних  передач – Анастасія Пеценюк

Анастасія Пеценюк з її філософським аналізом  життя у передачі “Життя.Історія.Час.”, з її жіночим поглядом на жінок і чоловіків у передачі “Грона калини”, з її прекрасною поезією у виданих збірках “В задзеркаллі успіху”, “Дощ у призмі сльози”, “Налаштуй свою радість”, раптом виявила бажання писати про “Економіку і бізнес”, що щільно поєднується із “Європейським вибором”. В цих  економічних програмах вона утверджує тезу: “Живи так, щоб хотілося ще”.

Зав.редакції науково-просвітницьких передач – Оксана Кривцун

Оксана Кривцун вдало поєднує на Волинському радіо “три в одному”: вчительку, бо на неї вчилася у Волинському тоді ще державному університеті, правника, бо в школі викладала правознавство, і журналіста, цього її навчили вже на радіо. І відповідно, передачі, які готує, мають назви: “Розумне, добре, вічне”, “Правова культура”. А для душі, яка у неї щира, співчутлива і вразлива, програми, що вимагають саме таких рис: ”Особливі потреби—особлива турбота”, “Наше здоров”я”.

Зав.редакції культурно-мистецьких і розважально-музичних передач – Ольга Шарута

Від радіостанції “Луцьк” до Волинського радіо проліг журналістський шлях Ольги Шарути. Особливо говірлива вона у “прямому ефірі” в передачах на культурно- мистецькі теми. А зараз колискової наспівує донечкам. І в пісні тій –туга за Волинським радіо.

Зав.редакції культурно-мистецьких і розважально-музичних передач – Микола Бєлов

Микола Бєлов з поглибленим знанням села і його людей у передачі “Сільські пріоритети”, розумінням складності керувати районом чи містом у передачі “Запитаймо у влади”, потягнувся до ветеранів, людей старшого віку у передачі “Ветерани серед нас”. Бо вміє слухати, а це більше достоїнство, ніж вміти говорити.

Коментатор – Ольга Кононенко

Чимало маленьких зірочок пішло у великий світ мистецтва з подачі Волинського радіо.  Добру традицію музичних редакторів зараз продовжує Ольга Кононенко. Про музику і не тільки говорить вона у своїх тематичних програмах “Діалоги про культуру”, “Прем”єри і дебюти”., “Камертон”, “Фестивальна афіша”.  Має велике прагнення робити їх цікавими, слухабельними, поєднуючи різні жанри журналістики, хоч про них не вчила на факультеті культорології Волинського університету. Це той варіант, коли досвід приходить з практикою.

Політичний оглядач – Світлана Павлова

Світлана Павлова за довгі роки ведення передачі для жінок і про жінок “Грона калини” зробила для себе найголовніший висновок: на практиці втілити головну ідею передачі– жінка щаслива родиною і дітьми. Ми чекаємо її повернення в колектив.

Політичний оглядач – Віктор Папко

Відродимо сатиричну програму “Браво” і доручимо вести її Вікторові Папку. Наразі ж спілкується з  письменниками,  слухає рок, “розкручує” молодь на відвертість і все це лягає в основу передач “Літературна вітальня”, “Діалоги про культуру”, Молодіжне радіо: “Ви з нами на “ти”.

Редактор – Костянтин Яворський

Чимала журналістська практика вже у Костянтина Яворського. Він репортер. Зібраний, сконцентрований, оперативний у ситуаціях, коли треба матеріал “сьогодні на сьогодні або на вчора”. Активно бореться з “Громадою проти корупції”, стоїть “На варті правопорядку”, відстоює “Інтереси споживачів” і щиро вірить, що для всіх, хто живе на Волині – “Україна єдина”.

Редактор – Ольга Сорочук

Вміє розмовляти з наймолодшими нашими слухачами Ольга Сорочук у передачі “Дитячий дивосвіт”. Вона ровесників навертає до історії – далекої і не дуже у передачі “Літопис рідного краю”, а вони її провокують поговорити про кохання у молодіжному радіо: “Ви з нами на “ти”. Як і  усім молодим людям, а Ольга з наймолодшого покоління радійників,   їй притаманні максималізм   і високі прагнення, які варто підтримувати.

Звукорежисер І категорії – Валентина Куксо

Ніколи не нашкодять передачам Волинського радіо наші звукорежисери Світлана Рибальченко і Валентина Куксо. Навпаки, зроблять з них довершеність за допомогою музики, шумів, монтажу. Часто герої передач дивуються, як зуміли зробити мову такою піснею?   Як у пісні співається: “раз словечко, два словечко – буде пісенька”. Добре, що зараз це робиться в комп’ютері, а колись плівку туди-сюди крутили, різали, клеїли…

Звукорежисер ІІ категорії – Світлана Рибальченко

Ведучий програм – Петро Юровчик

Петро Юровчик підтримує усіх, хто бореться за чисте повітря, чисте місто, чисте довкілля і чистоту душі та помислів. Разом із екологами ходить на толоки, з лісівниками садить ліс, а потім про це розповідає у передачі “Екологія і ми”. Торує нелегкі солдатські дороги з героями передачі “Служити Україні”. А ось “Дорогу до храму” радить кожному шукати свою.

Ведучий програм – Андрій Роїк

“Голосом” Волинського радіо став Андрій Роїк. Як скаже “Доброго ранку, шановні слухачі”, так і хочеться відповісти–”Доброго ранку”. А як послухаєш його “Вечір радіотеатру”, то й до театру не треба йти.  А як заспіває… Бо ж з філармонії до нас прийшов.

Зав.фонотекою – Наталія Козак

Плівки з цінними записами голосів наших земляків, з музичними творами, записаними десятки років тому, зберігає у фонотеці Волинського радіо її завідувачка Наталія Козак. І поповнює  новими записами, але вже на інших – електронних носіях. Щоб тішилися наші земляки хорошим співом, щоб пригадували виконавці свої концерти, щоб звучали українські народні пісні у виконанні волинян в усіх куточках краю.