Новий автомобіль вартістю 60 тисяч гривень отримав ветеран, учасник бойових дій і інвалід війни Іван Опанасович Шпак з Боголюб. У Луцькому районі це  вже друге авто цього року, яке подарували ветеранам війни.

Іванові Опанасовичу Шпаку – 92-й рік.  Пройшов стежками війни, отримав 2 поранення в обидві ноги.  Незважаючи на поважний вік та інвалідність, Іван Опанасович самостійно пересувається, добре розмовляє. Автомобіль він чекав понад десять років. Щоправда, керувати ним вже нездатний. Тому діда катає внук  Володимир.

Не забувають про ветеранів і на місцевому рівні. Боголюбський сільський голова Марія Якубовська каже, що старенькими опікуються  в першу чергу і повсякденно, адже учасників бойових дій на території сільської ради залишилось всього троє. Їх відвідують вдома, до ювілейних дат надають матеріальну допомогу від спонсорів.

З ініціативи Президента, наголосила Марія Якубовська,  доплати ветеранам збільшено. За останні роки держава більше повернулася лицем до ветеранів, набагато швидше стала рухатись черга по видачі авто.

До слова, у Луцькому районі  5,5 тисяч ветеранів різних категорій. Інвалідів війни залишилось 120.