Волинські солдати, які нині перебувають на лікуванні в обласному госпіталі інвалідів, а також волонтери, побували в обласному академічному музично- драматичному театрі імені Тараса Шевченка на виставі «Розкішне весілля». Благодійна акція відбулася за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького в рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», що реалізовує обласний благодійний фонд «Рідна Волинь».

Комедію привезли до Луцька молоді талановиті актори з київської театральної агенції «ТЕ-АРТ». Гумор та сміх протягом вистави супроводжував у залі не лише бійців, але й усіх шанувальників театрального мистецтва.

Глядачі були приємно вражені артистичною грою відомої співачки – заслуженої артистки України Астраї (Олени Петрової). Вона яскраво розкрилася не як виконавиця естрадних пісень, а й у театральному жанрі.

Астрая та усі її товариші по театральному цеху майстерно демонстрували своє артистичне мистецтво і професійною грою подарували веселий настрій та духовно сприяли  покращенню психологічного стану поранених солдат.

Астрая подякувала бійцям АТО за те, що захищають Батьківщину, та побажала їм здоров’я, добра і радощів на життєвій ниві.

Опісля вистави усі солдати в невимушеній атмосфері поспілкувалися з артистами і сфотографувалися з ними на пам’ять про цю зустріч.