Свято для дітей філії Юровчик 3'20 (ОП) Frame - 342Новорічне свято відбулося і для дітей працівників філії Національної телекомпанії України.  За сприяння первинної профспілкової організації в облмуздрамтеатрі їх розважали символ Нового року — мавпочка, а також чортик, кізонька, Марійка і Ведмідь Мишко, Святий Миколай, і, звісно ж, Дід Мороз і Снігуронька.

Майже три десятки дітей працівників філії НТКУ «Волинська регіональна дирекція»  зібралися в облмуздрамтеатрі на новорічний ранок. Усі ці маленькі принцеси і принци з нетерпінням очікували свята і казкових героїв. Аж тут до них завітали мавпочка, чортик, кізонька, Марійка і Ведмідь Мишко. І почалися веселощі — відгадування загадок, ігри, хороводи.

А ті, хто мріяв про подарунок від  Діда Мороза і Снігуроньки підготували віршики. Дід Мороз і Снігуронька оцінили їх старання. Подарунки, про які подбала первинна профспілкова організація,  отримали усі діти, а найголовніше  — веселий настрій, сміх і враження, які запам’ятаються назавжди. В атмосфері дружньої новорічної атмосфери і діти і дорослі переглянули ще й казкову новорічну виставу «Коза – дереза».