004Луцька міська влада готова підтримати баскетбольну команду, але закликає і обласну владу не стояти осторонь. Спортивний клуб “Волиньбаскет” створив піклувальну раду і вірить у перспективу розвитку дитячого баскетболу, щоб у майбутньому формувати команду з вихованців ДЮСШ. Такі головні висновки спілкування за “круглим столом”, ініційованого управлінням з питань фізкультури та спорту Луцької міської ради.

 

Заступник міського голови Юрій Моклиця, відкриваючи засідання “круглого столу» на тему: «Перспективи розвитку баскетболу у  Луцьку”, заявив, що питання фінансування професійного клубу депутати обговорять на найближчій сесії.

«Однозначно:  місту потрібний спорт і потрібний професійний спорт. Який би дорогий він не був — це є еталон для розвитку масового спорту», – наголосив він.

Місто планує облаштувати кілька майданчиків для баскетболу “3х3”. Міська рада планує передбачити у бюджеті мільйон гривень на підтримку професійних команд, які створюють імідж області і Луцька.

Депутат обласної ради Святослав Кравчук, голова Федерації волейболу Волині впевнений, що долучитися до створення привабливих умов для того, щоб бізнес допомагав професійному спорту має і держава. Він також пообіцяв переговорити з депутатами обласної ради, щоб підтримати клуби, які грають у вищих лігах, і виділити якийсь фінансовий ресурс в 2017 році. Однак ці гроші повинні піти не на фінансування професійного клубу, а на підтримку розвитку ігрових видів спорту — такий висновок зробили учасники зустрічі за “круглим столом”.

Депутат міськради Микола Дендиберін запропонував бізнесменам частіше відвідувати не лише змагання, але і бувати в роздягальнях команд після матчів, щоб зрозуміти ціну перемогам.