Футбольна фан-зона в Луцьку діє вже п’ять днів і  ще жодного правопорушення міліціонери не зафіксували. Пояснюють тим, що  уболівальників полонила хвиля емоцій, адреналіну і свята. Іноземні та вітчизняні любителі футболу, психологи та футбольні журналісти уже не один день відзначають, що у фан-зонах особлива енергетика. Луцьк не виняток. Тут грають і дивляться футбол, спілкуються. За громадським порядком на Театральному майдані Луцька до другого липня стежитимуть спецпідрозділи “Беркут”, “Сокіл”, ДСО, внутрішні війська, рота патрульної служби та офіцери міськвідділу міліції.

Вівчарка Бада, якій 3,5 роки, з господарем-кінологом Миколою Ольфовичем ще кілька днів охоронятиме  громадський порядок на фан-зоні. Її місія – виявляти порушників. Вона не любить  спеки, але працювати таки доведеться добу. Дві відпочиватиме.

Попередній досвід волинські міліціонери вже мають, бо  понад 160 осіб нещодавно повернулися  зі Львова, де відбулися матчі «Євро-2012». Ще під враженнями. Там відпрацювали, зізнаються, на відмінно.

Жовто-блакитні прапорці на авто – головний вияв водіїв любові до футболу і патріотизму. Футбол полонив усіх.  До відкриття фан-зони і по сьогодні проблем на Волині, за інформацією правоохоронців,  у зв’язку з проведенням «Євро-2012» не було.