6645245Із робочим візитом Нововолинськ уперше відвідала голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. Вона провела розширену нараду із працівниками профільного управління і розпорядниками коштів. Йшлося про пріоритетні напрямки обслуговування бюджетних ресурсів і плани на наступний рік.

«Я такі робочі візити проводжу по всій Україні. Вже об‘їздила 99% районних центрів і майже усі міста. І такі робочі наради треба проводити. Спілкуватися з бюджетною сферою і місцевою владою, чути проблеми один одного. У нас багато нових проектів. Завершується бюджетний рік. У першу чергу хочу подивитися, як виконують казначейські повноваження мої територіальні органи, Найголовніше, аби вони діяли в рамках технологічного регламенту і, щоб вели себе в рамках правового поля», − розповіла Тетяна Слюз.

На допомогу керівника Держказначейства сподівається генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Федір Богдан. В АТО перебувають 8 десятків шахтарів, а заробітну плату їм чомусь затримують.

«У нас є воїни АТО, а вони фінансуються з Державного бюджету. Треба, щоб швидше проходив процес перерахування коштів з управління праці на Держказначейство. Щоб шахтарі, які нас захищають, якнайшвидше отримали заробітну плату, бо дуже багато йде нарікань на нашу адресу», − наголосив він.

За словами головного бухгалтера «Волиньвугілля» Людмили Велюри, цього тижня розпочнеться виплата заборгованості із заробітної плати гірникам.

«Нам виділено 18 мільйонів гривень. Ми надіємося, що вже найближчими днями проплатимо шахтарям заробітну плату за листопад. І ще частково будемо авансом платити грудень. Хотілося б, щоб це було скоріше і не відкладати на 28-29 грудня», − зауважила вона.

Цими днями заборгованість із заробітної плати працівникам ДП «Волиньвугілля» зменшилася до 36 мільйонів гривень. Три мільйони за реалізоване паливо надійшло з Державної вугільної компанії України.