24_DSC_1479У День молоді на центральній алеї парку культури і відпочинку імені Лесі Українки обласного центру відбувся “Ярмарок громадських організацій”. У ньому взяли участь найактивніші об’єднання громадян, що діють в обласному центрі. Зголосилося майже 30 об’єднань громадян.

Громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм подивувався такій низькій активності, адже в управлінні юстиції Луцької міської ради зареєстровано більше двох сотень молодіжних, дитячих організацій, об’єднань, асоціацій.

«Виникає одне питання, а де вони? Де ті організації, якщо вони зареєстровані. Чи вони під політичними брендами, чи під конкретною особою, яка буде використовувати її під вибори чи своє ім’я? Це дуже великий мінус — якби вони дійсно працювали, то було б чітко видно, що якісь проблеми вирішуються моментально і було б видно, що місто розвивається і кожна організація має свій напрямок, який дійсно вони хочуть показати», – зазначив він.

Деякі організації використали цей шанс для демонстрації своїх виробів, пошуку меценатів і колег для співпраці. Обласна організація Спілки ветеранів Афганістану, що активно підтримує українську армію і займається волонтерством, під час ярмарку продовжила збір коштів для бійців у зоні АТО.

Цього разу за сприяння учнів художньої школи. Волонтер Олександра Фальчук каже, що така співпраця триває не перший місяць. За її словами, учні художньої школи подарували свої роботи для підтримки наших бійців. Кожен може їх придбати і допомогти українській армії.