У Луцьку в клубі “Біла тура” в неділю грали не тільки в шашки і шахи. Там відбувся  Фестиваль спорту, в програмі якого були настільний хокей і дартс, а також частування.

У святі, організованому міським Центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, взяли участь кілька десятків хлопчиків і дівчаток. На свято прийшли і жителі навколишніх будинків. Всі, хто хотів, пограли у настільний теніс і шашки, покидали дротики у ціль. Декого привабило частування.

Працівники Луцького міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” вперше організували Фестиваль спорту в одному із комунальних закладів. Раніше таким чином заохочували жителів кількох будинків, або кварталів міста. Такі свята, каже керівник центру Наталія Назарук об’єднують не лише дітей, а й родини.

Вже похолодало, і можна зороганізувати діток, зробити для них свято, свято інтелектуальне і, водночас, провести змагання з дартсу і настільного хокею, – каже Наталыя Назарук. – Зазвичай, діти дуже полюбляють солодощі – ми для них організували солодкий стіл. Вони можуть поїсти в перерві і  продовжити змагання.

Всі учасники свята отримали грамоти і призи. Завершилося воно спортивною вікториною.