img_1806Сьогодні відбулася загальноміська екологічна акція з наведення належного санітарного стану на території Луцького зоопарку, який реконструйовано в рамках проекту “Модернізація зоопарку в містах Замості та Луцьку, а також створення рекреаційної зони у місті Жешуві з метою розвитку прикордонного природного туризму”, який реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 роки.

За інформацією прес-служби Луцької міської ради, у толоці взяли участь студенти Луцького педагогічного коледжу, коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки, Волинського технікуму Національного університету харчових технологій; працівники КП “Парки та сквери м. Луцька”, КП “Луцький зоопарк”, ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536».

Територію зоопарку прибрали від будівельного сміття та опалого листя, помили скло у ведмежому та левовому містечках.

Читайте також: У Луцьку відкривається оновлений зоопарк. АФІША

До слова, відкриття оновленого зоопарку Луцька заплановане на 18 жовтня. Тепер він буде відповідати європейським стандартам. Там збудовано містечка для ведмедів з вольєрами, оглядовими терасами, павільйоном, містечка для левів з вольєрами, оглядовими терасами, павільйоном, а також зроблено благоустрій території (замінено інженерні комунікації), побудовано нові енергетичні мережі, освітлення, каналізацію та водопровід, пішохідні стежинки. Окрім того спорудили міст, встановили центральну ковану браму, огорожу.

Відтепер за територією зоопарку буде здійснюватися відеонагляд.