338g2566_01-avi_snapshot_00-01_2016-10-28_16-42-25Сьогодні в ефірі радіо “Луцьк” відбувся марафон “Добрих справ”. Його мета – зібрати допомогу для українських військовослужбовців, які боронять державу на Донбасі. На заклик радійників і громадських активістів підтримати бійців словом і ділом відгукнулося чимало небайдужих лучан.

– На мою думку, лучани і взагалі волиняни – неймовірні люди, – розповідає член жіночої сотні “Самооборони Волині” Юлія Спіріна. – Тому що будь-який заклик знаходить таку відповідь, такий відгук від людей! І ось зараз минуло кілька годин від початку марафону, а вже ми маємо і грошові надходження, і речі теплі, взуття люди приносять, продукти, які є необхідними для бійців на фронті.

Розповідає лучанин Олег Назарук:
– До нас звернулася наша знайома, покупець, і розповіла, що є така акція – марафон, що хлопці наші на передовій потребують допомоги. Вона пояснила, що потрібно і що ми можем. Ми зібралися колективом квіткарів, 950 гривень зібрали в загальному.

– Такі акції згуртовують людей, – переконана Ольга Шарута, завідувачка редакції ТВО радіомовлення. – Бо те, що ти відчуваєш, коли старенька бабуся приносить ту баночку варення і пише воїну “дякую, що ви там бороните нашу цілісність” – це справді емоції неповторні, вони неоціненні. І хочеться, щоб ту емоцію передали волонтери, які повезуть на Схід допомогу, зібрану нами сьогодні.