На Волині злочинці купували коштовності, розраховуючись доларами Зімбабве 

За матеріалами слідства, троє громадян Білорусі приїхали до нашої області із дешевою іноземною валютою. Її переробили під 500 євро та розраховуватись такими грішми у магазинах Ковеля і Нововолинська.

Одну банконоту збули у банківському відділенні, а ще закупились у ювелірних магазинах на понад 100 тисяч гривень. Розбіжності валюти Зімбабве зі справжніми євро помітили Любомльські касири.

Фальшивомонетників затримали і невдовзі вони постануть перед судом, повідомила речниця прокуратури області Наталія Мурахевич. За збут фальшивих грошей тепер їм “світить” до 12 років тюрми із конфіскацією.

 Найстаршому – 61 рік, двом іншим – 35 і 36. Заїхавши у нашу країну, вони тут збули 4 тисячі підробних євро в банкнотах номіналом по 500, крім того, вчинили замах на збут ще 3 тисяч євро, але у цьому випадку вже були викриті, – повідомила Наталія Мурахевич.

Двох молодших учасників організованої злочинної групи обвинувачують лише в оборудках із фальшивими євро, а їхнього керівника – ще й у використанні підробного документа на машину, тому що при в’їзді в Україну він пред’явив прикордонникам підробне доручення на автомобіль.