Нагороди колегам_Собець_3'03'' Frame - 851У рамках відзначення  75-річчя Волинської телерадіокомпанії у її медіа-домі відбулася урочиста зустріч. До творчого колективу сьогодні завітали ветерани журналістики та представники  влади, зокрема, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.

За багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору та з нагоди 75-річчя Волинської обласної держтелерадіокомпанії Почесну грамоту обласної ради отримав багаторічний керівник найбільшого творчого колективу нашого краю Святослав Пирожко. Такої ж відзнаки удостоєні начальник цеху радіомовлення і енергозабезпечення Іван Базилюк та ветеран Волинського радіо Василь Федчук.

Із 2010-го Заслужений журналіст України Святослав Пирожко вручає іменну премію «Професіоналізм і порядність» кращим працівникам телерадіокомпанії. Восьмим володарем відзнаки став телеоператор першої категорії Валерій Фетисов, який  у колективі – з 1992-го року, з часу заснування Волинського телебачення.  Валерій Фетисов — призер численних телевізійних конкурсів і фестивалів,  разом зі Святославом Пирожком він об’їздив Шевченкові місця й зафільмував це об’єктивом телекамери.

Творчого неспокою та оптимізму у непростий для країни час  побажали ветерани усім, хто нині успішно трудиться на ниві журналістики. Керівник «Волинської регіональної дирекції» НТКУ Ольга Куліш розповіла про нові цікаві обмінні проекти колективу для всеукраїнських і зарубіжних телеканалів.