“До середини листопада  область буде очищена від непридатних отрутохімікатів”, – це черговий термін, який визначила обласна влада для вирішення  проблеми. Нагадаємо, утилізацію протермінованих засобів захисту рослин, за планами попередніх керівників області, волиняни мали завершити торік.
“Працівники сумського підприємства  “Елга” розпочнуть вивозити отрутохімікати з наступного тижня”, – розповів заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк.
Про використання  коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища йшлося під час селекторної наради керівників області з головами райдержадміністрацій та співробітниками профільних управлінь.  Голова ОДА Борис Клімчук закликав місцевих керівників до кінця року освоїти всю передбачену для  екологічних заходів  суму – 5,5 млн.грн. Посадовець наголосив, що ці кошти необхідно використовувати за призначенням.
Про відповідальність місцевих керівників перед законом Борис Клімчук говорив і під час розгляду  питання про виділення землі. Голова ОДА заборонив будь-які відводи ділянок, що належать до територій комунальних і державних установ.