Шість десятків дітей стали переможцями та лауреатами щорічного обласного конкурсу «Юні літератори Волині». Усіх їх  запросили до «Літературної вітальні» в обласну бібліотеку для юнацтва. Організатори конкурсу вручили дітям дипломи, а ще презентували збірку «Перли у глибинах казки». До неї увійшли кращі поетичні й прозові твори юних волинських літераторів.

Шестикласниця Берестечківської школи Богдана Залевська творить із 4 років. Вона розповіла, що мріяла взяти участь у конкурсі «Юні літератори Волині», однак довелося чекати, щоби подати свої роботи на розгляд журі. Це можуть зробити школярі, починаючи з 5-го класу.

–  Я навіть не сподівалася, що стану лауреатом. Думала, переглянуть мої вірші… А тут така несподіванка, – тішиться юна авторка.

А одинадцятикласниця луцької 19-ї школи Юлія Гаврилюк не вперше є переможницею літературних змагань. У цьому конкурсі дівчина здобула друге місце.

Переможців і лауреатів щорічного конкурсу в «Літературну вітальню» запросили організатори. Це обласне управління освіти, а також волинські підрозділи Малої академії наук і Національної спілки письменників України. Журі обрало кращі  з-поміж семи сотень творчих робіт.

Кращих юних літераторів області 2017-го визначили двадцять другий раз. Щороку твори переможців друкують у збірках. Презентували її і цього разу.

Переможців конкурсу визначили у 4 номінаціях: поезія, проза, журналістика і казка.