Торік учні різних класів Камінь-Каширського навчально-виховного комплексу №1 імені Євгена Шабліовського створили ініціативну групу для участі у всеукраїнському освітньому проекті “Відкривай Україну”. Команда “Окрилені мрією” потрапила до фіналу змагань і стала однією із найкращих в державі. Розпочали свою діяльність з благоустрою поблизу будинку пристарілих.

На досягнутому школярі не зупинилися,  нині готують наступний проект.

«У нашому місті багато дітей хочуть кататися на роликах і ковзанах. Але вони це часто роблять на проїжджій частині вулиць  та на ставках. А це дуже небезпечно. І тому ми вирішили зробити роледром, який буде слугувати катком взимку», – розповідають «окрилені мрією».

На останній сесії Камінь-Каширської міськради депутати проголосували за виділення території для спорудження роледрому. Ще й кошти на проектно-кошторисну документацію передбачили.

Міський голова Василь Бондар впевнений, що цього року ініціативу дітей втілять у життя: «Ми абсолютно підтримуємо будівництво роледрому. Ми 150 тисяч виділили, але ще будуть гроші, які діти заробили в Києві».

Школярі уже шукають в інтернеті необхідні для роледрому деталі. Кажуть, що не дадуть депутатам спокою, доки не втілять ідею у життя.