Тих, хто завжди готовий простягнути руку допомоги і ті, кому не байдужі проблеми інших,  зібрав під дахом Луцького Палацу культури Другий міський форум  інституцій соціально – психологічного спрямування. Впродовж дня  його учасники обговорювали важливі соціальні проблеми та презентували себе.

Знайти час для допомоги іншим — найкращий спосіб вирішення соціальних проблем. “Подаруй надію, подаруй тепло“ – під таким гаслом на Другий міський форум зібрались  представники громадських організацій та соціальних служб.

Як зазначила під час урочистого відкриття директор міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді Ліна Галан, у соціальної служби — переважно жіноче обличчя, у представників громадських організацій — обличчя молодої людини, а у благодійника — мудрої і досвідченої. Але для того, щоб робити добро, потрібно небагато – лише захотіти цього.

У рамках  форуму “Подаруй надію, подаруй життя…” підбили підсумки міського конкурсу соціальної реклами. Цього року журі розглянуло 20 робіт, серед яких, зокрема, у номінації відеоролик, визнало кращим роботу студії“Proaction”. Як зазначив один з її авторів, ролик покликаний привернути увагу до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями у пересуванні містом.

До обговорення проблеми створення безбар’єрного середовища в обласному центрі долучився і перший заступник міського голови Святослав Кравчук. З його слів, робота над цим триває.

Також на Другому міському форумі інституцій соціально-психологічного спрямування  презентували довідник “Соціальний вказівник”, до якого увійшла інформація про організації, що надають соціальні послуги та консультаційну допомогу.