foto-3“Полювання” на новорічні ялинки розпочалося. Про це повідомляє прес-служба обласного управління лісового і мисливського господарства. Працівники мобільної рейдової бригади державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» у лісових масивах поблизу села Тростянець Ківерцівського району помітили машину і вирішили перевірити її. Проте замість зупинитися на вимогу лісової охорони, водій буса набрав швидкості. Наздогнати втікачів лісоохоронцям спільно з працівниками поліції вдалося аж у Колках. Виявилося, що четверо чоловіків із сіл Горайміка та Матейки Маневицького району вирішили підготуватися до Нового року заздалегідь – бус був завантажений новорічними ялинками.

Після оформлення необхідних процесуальних документів лісоохоронці передали матеріали справи на розгляд правоохоронних органів, які остаточно встановлять збитки та міру покарання порушникам.

Працівники  обласного управління лісового і мисливського господарства ще раз нагадують усім, хто купуватиме новорічне деревце про те, що на ньому обов’язково має бути бирка або спеціальна етикетка. Це і свідчитиме про законність  походження ялинки чи сосни.