концерт3Учасник АТО, 21-річний лучанин Сергій Федотов  потребує допомоги. Торік 10 квітня хлопця мобілізували. 29 серпня, під час виходу з іловайського котла  колону наших військових обстріляв ворог. Хлопець отримав поранення. Українські лікарі вже зробили бійцю 20 операцій. Якщо не продовжити лікування в Німеччині, хлопець може залишитися без ноги. На підтримку Сергія Федотова в Луцьку відбувся благодійний концерт. Патріотичні пісні та інші музичні твори, вірші й танці – усе для того, аби допомогти бійцеві 51-ої бригади.

«Ми дійшли до села Новокатеринівка і били там уже із АГСА і там уже розірвало стопу. Під шоком із тим усім ще пробіг метрів 100. Постійно відстрілювалися, потім снайпер попав у плечко. І уже думав, що там і залишуся, бо шансу не було», – розповів Сергій Федотов.

Сергія з-під обстрілу витягнув бойовий товариш Саша Бойчук.  Потім – російський полон, обмін на сепаратистів, Дніпропетровський госпіталь і лікування.

«Операція за операцією, на даний момент уже 20. Треба кості, адже її у нозі немає, нічого не приживається. Зараз стоїть діагноз гострий остеомієліт. Рана може відкритися у будь-який момент. Може бути добре-добре, бах – гній пішов і уже на сьогодні 20 операцій», – каже Сергій Федотов.

Шанс хлопцеві дають німецькі медики, однак лікування там коштує 50 тисяч євро. Сума непосильна для сім’ї Сергія. Під час благодійного концерту в Луцьку вдалося зібрати майже 30 тисяч гривень.

Допомогу Сергію Федотову можете надати і ви, переказавши гроші на спеціальний рахунок у “Приватбанку”: номер рахунку 516-874-202-546-58-51, Федотову Сергію Анатолійовичу.