лікиПопри оголошені численні перемир’я війна в Україні не припиняється. Наші воїни під обстрілами опиняються щодня. І майже щодня находять звістки про вбитих і поранених.

Здоров’я солдатів нерідко під загрозою. Тому без Вашої допомоги не обійтися. Бійці просять допомоги на медикаменти. Із настанням літа особливо потрібні знеболювальні, препарати від укусів комах і змій. Скажімо, засоби від отрути плазунів не завжди є в лікарнях, не те, що на фронті. Також військові медики просять допомоги, аби закупити креми і мазі для загоювання ран, а ще – кровоспинні засоби.

Волинські аптекарі спільно з бійцями звертаються до небайдужих, аби відгукнулися. Санінструктор 14-ї бригади, волонтер Тарас Самчук нагадує, що залишити пожертву для лікування наших бійців можна у спеціальних скриньках:
– Проблема з медикаментами на фронті залишається однією з найбільших. Тому кожна Ваша копієчка береже чиєсь життя і тримає міцне здоров’я наших бійців. Я можу запевнити, що всі медикаменти, які потрапляють до нас, ідуть на лікування й оздоровлення бійців.
Скриньки для пожертв – у кожній аптеці однієї з компаній, на ній є відповідний напис. Директор аптечної компанії Станіслав Шайко зауважує: останнім часом благодійна допомога на медикаменти бійцям АТО зменшилася, проте потреби в них зараз зростають. Що більше зберемо коштів, то більше врятуємо життів. І кожна мама, дружина, сестра, дитина дочекається додому живого і здорового сина, чоловіка, брата і тата.