Ключові напрямки сучасних взаємин України та ЄС. Інформаційні ресурси та різноманітні програми міжнародного співпробітництва. Такою була проблематика публічної дискусії, яку представники Європейського Союзу в Україні запропонували активістам громадського руху та ковельській молоді.

Говорить документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС  в Україні Ірина Стаднійчук:

Це такий потужний проект на чотири роки, який має на меті охопити всі регіони України, всі обласні центри і міста обласного підпорядкування. Головна цільова аудиторія цього проекту – це молодь. Саме їй будувати Європу в Україні.

А ось у Ковельській міській гімназії відбулось імпровізоване засідання Ради міністрів закордонних справ держав-членів Європейського Союзу. В процесі навчальної гри учні пробували себе у ролі дипломатів та послів доброї волі.

Ковельська міська гімназія – одна з 32-х українських шкіл, відібраних для участі в освітній програмі “Демократична школа”. А сам навчальний заклад вже давно і надійно інтегрований у загальоосвітній європейський простір, – каже його директор Олена Вальчук.

– Ми працюємо саме над створенням демократичного середовища. Або ж ми реалізуємо проекти “Здоровий спосіб життя” із двадцятьма країнами Європи. Ми дуже раді, що отримали національні відзнаки за такі проекти. І ми маємо європейські відзнаки, – повідомила керівник гімназії.

В міському палаці учнівської молоді гості з Києва також презентували фотовиставку  “Впізнай миттєвості Європи”. А всі охочі могли не лише поставити своє запитання експертам представництва ЄС в Україні, а й виграти один з призів тематичної вікторини на знання фактів з життя Європейського Союзу.