sssВдруге обласний Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” і управління науки, освіти та молоді облдержадміністрації організували свято “Спортивне сузір’я”. За результатами фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи відзнаки отримали переможці й призери у восьми номінаціях.

Зокрема, за успішну організацію спортивно-масових заходів у зимовий період  відзначили  дошкільний навчальний заклад “Лісова казка” з Ківерців і НВК села Клепачів Ківерцівського району. За успіхи у Всеукраїнському місячнику “Спорт для всіх – спільна турбота” з облаштування спортивних майданчиків нагородили представників Ковельського району, Луцька і Каменя-Каширського. Колектив оздоровчого табору села Дачне Ківерцівського району отримав перемогу за кращу організацію фізкультурних заходів улітку. Відзначили і зусилля Луцького міського Центру “Спорт для всіх”.

У номінації “Родина і спорт” нагороду отримала сім’я Вознюків із Луцька. У Всеукраїнських змаганнях “Мама, тато, я — спортивна  сім’я” Іван, Людмила і син Захар вибороли першість.

Також за висвітлення фізкультурно-масових заходів відзначили телевізійників, газетярів і одне з інтернет-видань.