334G1238_01.AVI_snapshot_00.00_[2016.07.26_17.02.24]Благодійний захід із такою назвою відбувся сьогодні у Палаці культури обласного центру. Його учасниками стали дітки з особливими потребами. Вони на сцені демонстрували, чого навчилися на уроках, де спеціалісти допомагали їм розвивати мову, моторику та координацію. Організувала захід Волинська обласна громадська організація «Янголята».

Розповідає Юлія Поліщук, голова ГО «Янголята»:
– “Талановиті янголята” – це дітки з аутизмом. Волинська обласна організація “Янголята” об’єднала 23 сім’ї, які виховують дітей з аутизмом. Сьогодні вони будуть показувати свої таланти, які ми надбали на наших заняттях.

Організатори заходу прагнули подарувати дітям з особливими потребами свято і вкотре продемонструвати, що кожен із них є спроможним членом суспільства.

– Хочемо показати суспільству, що діти з аутизмом мають свої здібності, таланти, – каже Юлія Поліщук. – Головне – допомогти їх розкрити. Кожна особлива дитина має свої вади, але правильний підхід допоможе їй реалызувати свої здібності.

Учасники заходу зуміли вразити своїми талантами. Вони грали на музичних інструментах, танцювали. Цікавинкою заходу стало театралізоване дійство «Каструлька Анатолія».