Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який ось уже п’ятий рік поспіль функціонує в Ковелі, розширив спектр своїх послуг: тут облаштували мобільний кабінет реабілітації, де дітей з особливими потребами навчатимуть навичкам самообслуговування та готуватимуть до свідомого і самостійного життя.

Ковельський центр соціальної реабілітації відвідують 25 дітей з особливими потребами. Відтепер маленькі пацієнти соціального закладу мають змогу відвідувати мобільний реабілітаційний кабінет. Його облаштували за кошти, які центр виграв в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив

Про дозвілля вихованців центру реабілітації розповідає виставка творчих робіт. Діти із задоволенням малюють, грають в різноманітні ігри. І навіть пробують себе в театральних постановках. В центрі також функціонують кабінет фізичної реабілітації, ігровий зал та сенсорна кімната. За направленням лікаря діти відвідують сеанси лікувального масажу. Колективні заняття та ігри позитивно впливають на психіку дітей.

Послугами соціальної реабілітації та адаптації в центрі користуються як жителі міста, так і родини з Ковельського району.