У Луцьку зростуть тарифи на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету міської ради.

Як пояснив заступник директора економічної політики Сергій Омельчук, тарифи потрібно переглянути тому, що відбулися зміни в сфері виробництва послуг.

– Діючий тариф не відшкодовує витрат підприємства на теплопостачання, внаслідок чого підприємство не може своєчасно розрахуватись за спожиті енергоносії, виконані роботи і надані послуги. Передбачено, що для населення тарифи на опалення збільшаться у середньому на 13%, а на гаряче водопостачання – на 12%, – повідомив Сергій Омельчук.

За словами директора ДКП «Луцьктепло» Валентини Малютіної, територіальне відділення антимонопольного комітету погодило нові розміри тарифів. Підвищені тарифи покриватимуться субсидіями.

Нові тарифи стануть чинними через 15 днів після опублікування, тобто, орієнтовно, з 22 грудня. А з 1 січня наступного року в Луцьку здорожчають і послуги з вивезення твердих побутових відходів.