730d0233e8cd29511e81b54b4f7dada7-taxmqjar3n6gЧлени виконкому Луцької міськради підтримали інвестиційну програму на 2016 рік державного комунального підприємства «Луцьктепло». Вона передбачає, зокрема, встановлення теплових лічильників у 204-х житлових будинках обласного центру. Критерії відбору – поверховість житлового будинку, гідравлічний баланс системи, технічний стан підвалів. Заходи програми розробляли згідно з економічними й технічними показниками. Затверджувала їх Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Продовжує директор ДКП “Луцьктепло” Валентина Малютіна:
– Сума надто велика. Ймовірність виконання в повному обсязі інвестпрограми досить незначна. Бо за рішенням виконавчої служби, в нас стягнення заборгованості перед НАК “Нафтогазом” (за штрафи, пені), накопичені кошти інвестпрограми були примусово списані. Тобто на даному рахунку підприємства коштів нуль. Надіємося, що буде якесь урядове рішення, яке допоможе нам виконати цю інвестиційну програму в повному обсязі.

Більш як 10 мільйонів гривень на виробничі інвестиції – сума чимала, проте тарифи на тепло для лучан не зміняться, запевнила Валентина Малютіна.

Також члени виконавчого комітету затвердили тарифи на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, що надає ПАТ “Електротермометрія”. За словами директора департаменту житлово- комунального господарства Луцької міської ради Юрія Крася, в результаті перевірки вони вирішили, що тарифи економічно обгрунтовані.

Також члени виконавчого комітету ухвалили рішення надати 360 тисяч гривень на ремонт покрівлі спортзалу загальноосвітньої школи №23. Гроші виділили, зменшивши видатки на виготовлення проектно-кошторисної документації на добудову шкіл №1, 10 і 13.