Протяжність повітряних ліній електропередач в Любомльському районі сягає понад 1800   кілометрів. Частина з них вже вичерпала експлуатаційний ресурс і підлягають повній заміни. З метою  забезпечення  надійного електропостачання споживачам, працівниками публічного акціонерного товариства «Волиньобленерго» місцевої філії  торік  було проведено ремонтно-експлуатаційні роботи тільки по  відновленню електричних мереж загальною вартістю два мільйони  шістсот тисяч гривень.

Перебої  з подачею електроенергії до віддаленого села Забужжя траплялися не тільки через складні погодні умови, але й через застарілу електромережу. Зазвичай, ремонтні бригади енергетиків на ліквідацію пошкоджень прибували туди в останню чергу. Адже відстань від райцентру до цього населеного пункту становить півсотні кілометрів,та й частина дороги є в незадовільному стані. Згідно плану, минулого року працівники Любомльської філії публічного акціонерного товариства «Волиньобленерго» почали активні роботи по відновленню електромережі у прикордонному селі.

Не припиняються роботи і тепер. Тут працюють і електрики інших районів. Вони проводять одночасно демонтаж старих ліній електромереж і монтаж нових, до будинків, закладів соціально-культурного призначення. Одночасно проводиться благоустрій села, впорядковуються дороги, вулиці.

Загалом заплановано виконати чималий об’єм робіт енергетиками  в цьому році, зокрема провести будівництво електричної лінії від Любомля до прикордонного села Старовойтове.