У Нововолинську, аби поліпшити якість питної води, розпочали модернізацію водогінної мережі. Також впровадження нових технологій очищення води наближаючи її параметри, до європейських стандартів.
Річна норма споживання води у Нововолинську перевищує 3 мільйони кубометрів. На жаль, її якість не відповідає сучасним вимогам. Йдеться, передусім, про забруднення шкідливими для здоров’я іржею і хлором. Городяни остерігаються вживати воду з крана.
Часті скарги городян щодо неякісної питної води “підштовхнули” міську владу. Нині у Нововолинську реалізують проект, що передбачає відмову від технології знезараження питної води зрідженим хлором і модернізацію систем водопостачання. Комунальники презентували установку знезараження питної води з використанням кухонної солі. Як розповів начальник підприємства “Нововолинськводоканал” Володимир Озімчук, нова установка, вартістю 140 тисяч гривень, українського виробництва. Подібна вже працює на іншому водозаборі.
У рамках державної програми «Питна водна України» незабаром почнеться реконструкція шестикілометрового відрізку водогону від Південного водозабору до Нововолинська. Вартість цього проекту — понад 13 мільйонів гривень.