Другий чемпіонат Луцька з дворового футболу пам’яті Миколи Романюка стартує двома матчами на новому майданчику, який планують відкрити на початку травня. У поєдинках зійдуться переможці торішнього турніру серед дорослих і юнацьких команд. Таке рішення затвердив оргкомітет. У жеребкуванні взяли участь представники 108-ми команд за місцем проживання.

Пам’яті колишнього міського голови Миколи Романюка буде присвячений другий чемпіонат Луцька з дворового футболу. Це рішення підтримали учасники жеребкування і члени оргкомітету. До слова, саме Микола Ярославич свого часу ініціював проведення  цього спортивного дійства. Заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук привітав учасників змагань і побажав успіху і подякував за активність.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту міської ради Юрій Волинець нагадав присутнім, що у першому чемпіонаті брало участь 72 команди — нині вже  надійшло 108 заявок від команд. Можливо, ще хтось виявить бажання — організатори не заперечуватимуть.

Голова Федерації футболу Луцька Василь Кохановський переконаний, що саме дворовий футбол є фундаментом для зростання майстерності, але він потребує дотримання певних правил. Організаторів чекає чимало роботи.

Команди поділили на підгрупи: юнацькі – до 19-ти років і дорослі. Останні розвели у класі. У групі “А” гратимуть ті, хто має досвід участі в чемпіонатах області і міста з футболу і футзалу, але не є гравцями професійних команд. До групи “Б” увійшли аматорські колективи. Допущені  до участі також футбольні дружини Підгайцівської, Прилуцької та Гіркополонківської сільських рад.

Стартують змагання розіграшу чемпіонату Луцька з дворового футболу на початку травня поєдинками переможців першого чемпіонату.