Хвилиною мовчання за жертвами серед мирного населення у Маріуполі розпочалася чергова апаратна нарада голови облдержадміністрації. Володимир Гунчик також повідомив про рішення, прийняті на засіданні обласної ради оборони, що відбулося у суботу. Йшлося, зокрема, про посилення охорони спецоб’єктів, військових частин і хімічних складів. Готується і Програма консолідації зусиль правоохоронних органів, силових структур і громадськості щодо патрулювання території області.

А тимчасовий виконувач обов’язків обласного військового комісара Роман Кулик доповів про перші результати четвертої хвилі мобілізації на Волині.

Загалом область зобов’язана набрати 2 тисячі військовослужбовців. Протягом першого етапу, що триватиме з з 20 січня по 16 березня, обласний комісаріат повинен мобілізувати тисячу 300 осіб. Найкраще, за словами Романа Кулика, завдання виконується у Маневицькому, Ратнівському і Ківерцівському районах. Щодо можливих причин ухилення від служби, то їх список урізноманітнився.

Для виконання плану мобілізації термін оповіщення військовозобов’язаних продовжено. Особливу увагу звертають на тих, які зареєстровані у Центрах зайнятості. Відповідно до списків, таких на Волині 3 тисячі 339 осіб.