Ветерани волинського футболу, гравці луцької команди “Абориген” віком за 60, стали чемпіонами України. У вирішальному матчі вони перемогли однолітків із Червонограда Львівської області  з рахунком 3:0.

Удруге в Україні відбувся чемпіонат із футболу серед тих, кому за 60 років. На урочистому відкритті змагань організатори не лише вручили командам-учасницям короваї з нового врожаю, а й привітали з 80-ти річчям спортивного директора Асоціації ветеранського футболу України Віталія Кулібабенка.    

Чемпіонат, у якому суперничали 3 команди, стартував поєдинком луцького клубу “Абориген” і переможців перших подібних змагань — “Поступу” із Закарпаття. Ця зустріч завершилася нічиєю 2:2.

Ще один учасник чемпіонату – клуб “Легенда” зі Львівщини – програв закарпатцям із мінімальним рахунком.

Тож, аби стати чемпіонами, гравцям луцького “Аборигена” потрібно було здолати львів’ян із різницею у два голи. Вже у першому таймі лікар-травматолог Богдан Бицький завершив красиву атаку господарів поля, а у другому таймі він забив ще один гол.

У мене  велике свято: вчора була річниця, як я з дружиною шлюб взяв, а сьогодні день народження дочки. Дуже хотілося відзначитися у матчі, дуже хотілося принести перемогу волинському футболу, – розповів Богдан Бицький.

Через кілька хвилин лучани забили третій гол. Завдяки цій перемозі продовжилася чемпіонська серія  “Аборигена”. Цього року він виграв чемпіонати країни у трьох вікових категоріях: 50+, 55+ і 60+.

Президент клубу Віктор Чорнуха цього дня вирішив на футбольне поле не виходити. Розповідає:

– Я не завжди приношу щастя, тому я завжди відповідальні ігри пропускаю, але я відчуваю, що ми будемо у третій віковій категорії сьогодні знову чемпіонами. Тому я приїхав. Коли бігаєш, то зазнаєш фізичного навантаженя, а коли хвилюєшся – психологічного. Я вже побігав сьогодні дві години і зараз дивлюся.

До цього в історії українського ветеранського футболу жодному клубові не вдавалося вигравати три чемпіонати. Тож, “Абориген” із Луцька увійшов в історію.