Про це на засіданні постійної комісії облради з питань соціального захисту населення, ветеранів-пенсіонерів, трудових ресурсів повідомив начальник Головного управління праці і  соціальних питань ОДА Володимир Кец. Така зміна в Законі України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями”, на думку посадовця, є досить доцільною і може  зняти певну соціальну напругу. Адже, зазначає Володимир Кец, зараз управління змушене судитися з понад   20-ма родинами, в яких вилучили автомобілі після смерті інваліда, хоча автівки, зізнається чиновник, були придбані фактично за кошти членів сім’ї.
Водночас, статистика щодо забезпечення інвалідів автомобілями в нашій області невтішна. Торік на Волинь надійшло 26 автівок:  5 – придбаних за кошти державного бюджету, 13 – гуманітарною допомогою і 8 – які раніше були в використанні. Як  забезпечуватимуть  інвалідів  автомобілями цього року, Володимиру Кецу спрогнозувати важко.
До слова,   на обліку в органах соціального захисту зараз перебуває 2 598 неповносправних, які мають право на пільгове авто.