Дванадцять тонн гуманітарної допомоги від німецького християнського Ордену Святого Лаврентія отримав Володимир-Волинський міський благодійний фонд Матері Божої неустанної помочі. Цього разу німецькі партнери зібрали багато речей повсякденного вжитку, зокрема, меблі, сантехніку й електроприлади, які знадобляться для облаштування казарм зенітно-ракетного полку,  розквартированого у княжому місті.

Черговий гуманітарний вантаж на 21 тисячу євро зібрали німецькі волонтери християнського Ордену Святого Лаврентія для партнерів із Володимира-Волинського. Міський благодійний фонд Матері Божої неустанної помочі діє при новоствореній Володимир-Волинський єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Розповідає її керуючий єпископ Матфей:

– Це вже не перший вантаж, який приходить до Фонду Матері Божої  неустанної Божої помочі. А відтепер, коли у нас створена Володимир-Волинська єпархія, то при єпархії є також відділ соціального служіння і благодійності, який очолює протоієрей Микола Гінайло. Він є головою цього Фонду уже багато років.

Протоієрей Микола Гінайло – підполковник Збройних Сил, учасник АТО. Він розповів, що з Німеччини привезли найнеобхідніше: одяг, двісті столів, крісла, дитячі речі, велосипеди, електричні прилади, прасувальні машини, ліжка з тумбочками та інше.

Розвантажили гуманітарний вантаж на подвір’ї кафедрального собору Різдва Христового. Цю допомогу отримають, зокрема, місцеві навчальні заклади і релігійні громади.

– Піде у Волноваху, піде в Щастя, де наша бригада дислокується, – розповідає Микола Гінайло. – Піде на облаштування пунктів дислокації, куди вони повернуться. Меблі, стільці, санітарні речі, унітази… В полк, який у нас формується, а це вже не є секретом – зенітно-ракетний.  Будемо йому допомагати. Це йде також і на Головнянську школу-інтернат, в громадські організації інвалідів, ветеранів, «Берег надії». Дуже приємно допомагати тим, хто щось робить.

Наступна партія благодійної допомоги від німецького Ордену Святого Лаврентія надійде у Володимир-Волинський у жовтні.